Vitasteron MAX

Opakowanie: 2 kapsułki

Opis: suplement diety – wspomaga sprawność seksualną nie powodując samoistnych wzwodów. Wzmocniony zestaw specjalnie dobranych składników aktywnych maksymalnie szybko i skutecznie wspomaga aprawność seksualną, podnosi libido, korzystnie wpływa na jakość i długość erekcji.

Opakowanie:
2 kapsułki

1 kapsułka zawiera:
L-arginina 180 mg
Żeń-szeń 120 mg
Tribulus terrestris 75 mg
Korzeń maca 75 mg

Działanie

Przy doborze receptury kierowaliśmy się specyficznymi potrzebami organizmu mężczyzny:

L-ARGININA: Podnosi poziom tlenku azotu, neuroprzekaźnika odpowiadającego za zachowania seksualne. Tlenek azotu odpowiedzialny jest za produkcję cGMP, substancji przyczyniającej się do rozszerzania naczyń krwionośnych, dzięki czemu możliwa jest erekcja.

KORZEŃ MACA: Roślina stosowana tradycyjnie przez rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej. Zwiększa libido, podnosi wytrzymałość fizyczną, redukuje zmęczenie.

ŻEŃ- SZEŃ: Panax ginseng, nazywany „korzeniem życia” – od tysiącleci jest stosowany w azjatyckiej medycynie. Nie bez powodu – stanowi bogate źródło substancji wpływających na zachowanie witalności i dobrego samopoczucia – polecany przy wyczerpaniu, szczególnie stresem. Oprócz poprawy wydolności fizycznej i zmniejszeniu skutków stresu żeń-szeń jest też znany ze swoich właściwości afrodyzjakalnych (dzięki czemu w XVII w. był droższy od złota!): więcej energii, więcej radości życia, większa potencja!

TRIBULUS TERRESTRIS (BUZDYGANEK ZIEMNY): Mocny bałkański afrodyzjak. Stymuluje produkcję testosteronu w organizmie. Przy systematycznym przyjmowaniu przyczynia się do zwiększenia masy mięśni. Wspomaga osiągnięcia i utrzymania podniecenia seksualnego.

Sposób użycia: 1 kaps. 30 minut przed stosunkiem, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dawki. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie, podczas lub po posiłku, popić wodą.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zaleca się przyjmowanie preparatu według indywidualnych potrzeb, do 30 minut przed stosunkiem.
W przypadku systematycznego przyjmowania preparatu przez okres 2 miesięcy, wskazana jest miesięczna przerwa. Uwaga:
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

lub zamów za pobraniem …> KLIKNIJ TUTAJ

Reklamy