Tagi

, , , , ,

Autorem artykułu jest Iza Salamon

Życie seksualne jest udziałem większości dorosłych ludzi i, choć rzadko jest to tematem rozmów, sprawia kłopoty. Jego zadaniem jest prokreacja, zacieśnianie więzi uczuciowych, uatrakcyjnianie życia we dwoje.

Niestety, czasami ludzka seksualność płata psikusy. U mężczyzn są to problemy z potencją, przedwczesna ejakulacja. U kobiet – niechęć do współżycia, brak satysfakcji seksualnej. Nieudane życie erotyczne rzutuje na reakcje między partnerami, powoduje rozpad związków. Dlatego warto dołożyć starań, by ta dziedzina życia dawała satysfakcję. Liczą się tu doznania zmysłowe, jakość erekcji, dłuższy stosunek dla obopólnej satysfakcji kochanków. Jeśli możliwości kopulacyjne mężczyzny słabną, pomocne są tabletki i inne preparaty na wzmocnienie potencji.

Jakie problemy seksualne trapią mężczyznę ?

Nie ma chyba mężczyzny, poza gwiazdorami filmów pornograficznych, przynajmniej na ekranie, który by nie miał od czasu do czasu problemów z potencją. Brak wzwodu lub niepełna erekcja,przedwczesny wytrysk nasienia powtarzają się najczęściej. Nie ma w tym nic niezwykłego. Każdemu się zdarza chwilowa niedyspozycja. Wpływ na nią mają stresy, zmęczenie, przepracowanie, dolegliwości fizyczne, kłopoty itp. Jest to zrozumiałe, partnerki nie roszczą pretensji, jeśli nie zdarza się to zbyt często.

Takie, jednak frustrujące, sytuacje przydarzają się młodym, wrażliwym mężczyznom, jeszcze niepewnym swej męskości. Niepokój o to, czy sprawdzą się w sytuacjach intymnych, sprawia, że organizm zawodzi, mimo że pozornie jest w gotowości bojowej. Takie problemy młodych kochanków nie trwają długo, mijają wraz ze zdobywanym na tym polu doświadczeniem.

Męska sprawność seksualna obniża się wraz z wiekiem. Jest to, co prawda, sprawa indywidualna, i wiekowy staruszek może z fantazją figlować w alkowie, a kto inny w średnim wieku już miewa problemy z utrzymaniem aktywności seksualnej na dotychczasowym poziomie. Faktem jest, że 150 milionów mężczyzn na świecie, a półtora miliona w Polsce, cierpi na krótsze czy dłuższe okresy impotencji. Większość nic z tą dolegliwością nie robi. Ciągle obowiązuje przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to seksmaszyna, która wiele może. Przyznawanie się do porażek jest więc dla wielu panów zbyt trudne i wstydliwe. Tylko co drugi zwraca się po pomoc do lekarza.

Przemilczając kłopoty, szkodzą tym sobie i swojemu związkowi.

Z wiekiem też obserwuje się krótszy czas trwania stosunku. Tymczasem wiele par pragnie osiągać radość i zadowolenie z długotrwałego seksu. Jakie są możliwości przedłużania stosunku?

Preparaty na przedłużanie stosunku

Zacznę od tych leków, które umożliwiają prawidłową erekcję. Do najbardziej znanych i jednocześnie drogich należą tzw. niebieskie tabletki. Owszem, ich zażywanie podnosi jakość współżycia płciowego, ale nie można ich dostać bez recepty. A kupowanie leków w podejrzanych miejscach jest ryzykowne, więc lepiej nie ryzykować swoim zdrowiem. Trzeba wybrać się do lekarza, a to już dla wielu panów problem nie do przeskoczenia.

Jest na to rada. Należy zaopatrzyć się w podobnie działające, równie skuteczne leki w sprawdzonych sklepach i aptekach internetowych. Ich bezpieczeństwo dla zdrowia jest gwarantowane. Składniki aktywne są pochodzenia ziołowego, od lat stosowane w medycynie naturalnej. A jakie są rezultaty ich zażywania? Silna erekcja, wydłużony czas stosunku o 30 – 60 minut, zwiększona ilość ejakulatu, silna ejakulacja, wzmocnione doznania zmysłowe obydwojga partnerów. W sypialni takiej zmysłowej pary nigdy nie zapanuje nuda.

A jeśli męska potencja nie sprawia kłopotu, ale para ma ochotę na długie i intensywne zabawy w sypialni? Rozwiązanie jest proste i bezpieczne dla zdrowia.

Można używać kremów i żelu na przedłużanie stosunku. Wystarczy na jakiś czas przed spółkowaniem ( jaki to czas, informuje ulotka znajdująca się w opakowaniu) rozsmarować na skórze penisa. Preparat zwiększa przepływ krwi przez naczynia krwionośne prącia, zwiększając objętość organu. Wnikając w głąb skóry, działa nawilżająco, a zwłaszcza uspokajająco, co pozwala na opóźnienie wytrysku. Jednocześnie nie zmniejsza intensywności doznań erotycznych. Dzięki temu można dowolnie panować nad reakcjami organizmu, nie dopuszczając do szybkiego zakończenia aktu miłosnego. Satysfakcja obydwojga partnerów jest zapewniona, a mężczyzna może uchodzić za ideał kochanka. Nie musi się przyznawać do stosowania takich leków, jeśli jest to dla niego krępujące. Pary bardziej otwarte mogą zabieg smarowania kremem bądź „psikania” aerozolem ( bo i pod taką postacią preparaty na przedłużenie stosunku występują) włączyć do wspólnych gier miłosnych. Podobne działanie mają także środki pod postacią tabletek.

Korzyści z preparatów na przedłużanie stosunku

Korzyści dadzą się odczuć od razu. To lepszy seks, bez stresu, że znowu coś nie wyjdzie. Seksualna przyjemność daje związkowi zadowolenie i radość. To pogłębia relacje partnerskie, zwiększa do siebie zaufanie, podnosi temperaturę związku. Tam, gdzie istnieje udane życie seksualne, nie ma miejsca na znudzenie sobą, zniechęcenie i nudę. Jak twierdzą psychologowie, małżeństwa, których udziałem jest atrakcyjny seks, nie myślą o rozwodzie.

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Reklamy